Reklam Alanı

PİXEL GUN 3D V12.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ (TEK LİNK) Download

PİXEL GUN 3D V12.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ (TEK LİNK)

pixel gun 3d hile apk indir son sürüm android oyun club. Pixel Gun 3D v12.1.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını RiliSoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. FPS, aksiyon ve küp oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten karakter ile bulunduğunuz haritalarda rakiplerinizle mücadele ederek bölümü birinci olarak bitirmeye çalışmaktır. Pixel Gun 3D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm silah ve ekipmanları satın alıp düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Çok oyunculu mod sorunsuz çalışmaktadır, tüm ürünlerin fiyatı “0” sıfırdır. Geniş oyun evreni, dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen savaşlar ve dahası sizleri bekliyor. Pixel Gun 3D v12.1.1 sürümünde silahlar festivali teması hakim olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pixel Gun 3D Play Store’da 3.150.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

KURULUMU

Pixel Gun 3D v12.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
Pixel Gun 3D v12.1.1 para hile apk : oyun içindeki tüm silah ve eşyaların fiyatı “sıfır” 0’dır.
Pixel Gun 3D v12.1.1 elmas hile apk : oyun içindeki tüm silah ve eşyaların fiyatı “sıfır” 0’dır.
NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.
İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

BİLGİLENDİRME

androidoyunclub-kaspersky
Bozuk Paylaşımları Bildiriniz Lütfen..

Hiç yorum yok

HOŞ GELDİNİZ YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ!!!
YORUM YAPMAK İÇİN (UYGUN) PROFİLİNİ SEÇMENİZ YETERLİDİR YORUMLARINIZ DENETLENDİKTEN SONRA KABUL EDİLECEKTİR.