Reklam Alanı

MP3 Kesme Programı MP3 Trim İndir Download

Mp3 Trim bir mp3 kesme, ses artırma ve azaltma düzenleme aracıdır. Bu küçük program sayesinde Mp3 dosyalarınızın baştan, sondan ya da ortadan istediğiniz kısmını kesebilir, ses seviyesini artırabilir ya da azaltmak istiyorsanız azaltabilirsiniz.

Bu program ile;
Bilgisayarınızdaki mp3 seslerini yükseltip düşürebilirsiniz.
Cep telefonunuzdaki mp3 uzantılı şarkılarınız düşük sesle çalıyorsa bu program tam size göre.
MP3 Kesme Programı ‘MP3 Trim’ İndir Download


Bu küçücük program sayesinde mp3 uzantılı dosyalarınızın seslerini arttırabilir,şarkının başlangıç bitişine efektler ekleyebilirsiniz. Daha öncede söylediğim gibi şarkıları istediğiniz yerden kesebilirsiniz..


mp3 trim programı,müzik kesme programı,şarkı kesme programı
2- Adım: Mp3′ünüzü seçtiğinizde karşınıza aşağıdaki ekran gelecek son olarak en altta ses kontrol yazan yerin altındaki kutucuğu “+6″ ile “+12″nin ortasındaki çizginin üzerine getirdikten sonra “Kaydet” yazan yere basarsanız orjinal mp3 dosyanızın üstüne yazar “Faklı Kaydet”e basarsanız farklı bir dosya oluşturabilirsiniz.Sesi fazla yükselttiğinizde parazitlenme oluyor buna dikkat ediniz.
Değişiklkleri kaydederken”Farklı kaydet”i seçmenizi tavsiye ederim.Belki yaptığınız düzenlemeleri beğenmeyebilir yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz orjinal dosya gerek olabilir.
Bu arada unutmadan söyleyeyim; Bu küçük dev ayarlardan işaretlediğiniz takdirde isterseniz mp3 dosyalarınızı wav formatında da kaydediyor.


🔻


Bozuk Paylaşımları Bildiriniz Lütfen..

Hiç yorum yok

HOŞ GELDİNİZ YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ!!!
YORUM YAPMAK İÇİN (UYGUN) PROFİLİNİ SEÇMENİZ YETERLİDİR YORUMLARINIZ DENETLENDİKTEN SONRA KABUL EDİLECEKTİR.