Reklam Alanı

MİNECRAFT POCKET EDİTİON V0.14.0 FULL APK Download

minecraft-pocket-edition-v0-14-0-full-apkMinecraft Pocket Edition v0.14.0 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü eklemeye çalıştığım yapımcılığını dünyaca ünlü oyun stüdyolarından birisi olan MOJANG’ın üstlendiği ilk küp oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile tamamı küplerden oluşan devasa bir evren içinde kendi hayal dünyanızı inşa etmektir. Minecraft PE v0.14.0 sürümünün uzun süren test aşamalarının ardından FULL APK olarak karşımıza çıktı. Onlarca yeni eklenen öge, yapılan değişiklikler, hata düzeltmeleri ve dahası ilerleyen sürümlerde de gerçekleşecektir. Minecraft Pocket Edition v0.14.0’ü MOD APK yani tüm ücretli kıyafetler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede dilediğiniz skini seçebilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 14.99TL’dir, 1.296.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

minecraft-pocket-edition-v0-14-0-full-apk-1
minecraft-pocket-edition-v0-14-0-full-apk-2
minecraft-pocket-edition-v0-14-0-full-apk_3

KURULUMU

Minecraft Pocket Edition v0.14.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
Tüm premium skinler yani kıyafetler kullanıma açıktır.
ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.
Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.
Android 2.3.x Gingerbread cihazlarda da çalışır.
İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

BİLGİLENDİRME

androidoyunclub-kaspersky

Bozuk Paylaşımları Bildiriniz Lütfen..

Hiç yorum yok

HOŞ GELDİNİZ YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ!!!
YORUM YAPMAK İÇİN (UYGUN) PROFİLİNİ SEÇMENİZ YETERLİDİR YORUMLARINIZ DENETLENDİKTEN SONRA KABUL EDİLECEKTİR.