Reklam Alanı

MİNECRAFT POCKET EDİTİON V0.14.0 BUİLD 5 FULL APK

minecraft-pocket-edition-v0-14-0-build-5-full-apkandroid oyun club minecraft 14.0 Minecraft Pocket Edition v0.14.0 build 5 FULL APK, dünya oyun sektörünün en popüler oyunlarından birisi olan yapımcılığını MOJANG stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz küpten karakter ile tamamı küplerden oluşan bir evren içinde ilerleyerek kendi hayal dünyanızı inşa etmek veya hayatta kalma mücadelesi vermektir. Düzenli olarak güncellenen Minecraft Pocket Edition yavaş da olsa mükemmelliğe doğru ilerlemektedir. Minecraft Pocket Edition v0.14.0 build 5’de klasik olarak onlarca hata giderilmiş olup, büyük mantar, dispanser ve dahası üzerinde geliştirme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 14.99TL’dir 1.279.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

minecraft-pocket-edition-v0-14-0-build-5-full-apk-1
minecraft-pocket-edition-v0-14-0-build-5-full-apk-2
minecraft-pocket-edition-v0-14-0-build-5-full-apk-3

KURULUMU

Minecraft Pocket Edition v0.14.0 build 5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
UYARI : oyun içindeki build yazan bölümde “4” olarak gözükse de build “5” dir yapımcıdan kaynaklı bir hatadır.
09:07 konu güncellendi.
Tüm premium skinler yani kıyafetler kullanıma açıktır.
ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.
Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.
Android 2.3.x Gingerbread cihazlarda da çalışır.
İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

BİLGİLENDİRME

androidoyunclub-kasperskyBozuk Paylaşımları Bildiriniz Lütfen..

Hiç yorum yok

HOŞ GELDİNİZ YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ!!!
YORUM YAPMAK İÇİN (UYGUN) PROFİLİNİ SEÇMENİZ YETERLİDİR YORUMLARINIZ DENETLENDİKTEN SONRA KABUL EDİLECEKTİR.