Reklam Alanı

DREAM LEAGUE SOCCER 2018 V5.00 MOD APK – PARA HİLELİ İNDİR

DREAM LEAGUE SOCCER 2018 V5.00 MOD APK – PARA HİLELİ


dream league soccer 2018 android oyun clup indir. Dream League Soccer 2018 v5.00 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü First Touch stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler futbol oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ve takımınız ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. DLS 17 ile geçen uzun zamandan sonra yapımcının sunduğu resmi DLS 18 mobil futbol severler için sunuldu. Dream League Soccer 2018 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dünyaca ünlü futbolcuları takımınıza transfer edebilir, stadyumu dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz. Tamamı lisanslı futbolcular, takımlar, bitmek bilmeyen maçlar, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. Dream League Soccer 2018 v5.00 sürümünde oyun arayüzü geliştirilmiş olup, ünlü futbolcular Gareth Bale ve Andres Iniesta eklenmiş, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dream League Soccer 2018 Play Store’da 8.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu daha önceden oynamışsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, oyunu silmeden yeni apk dosyasını kurun ve android/obb içindeki klasörü değiştirin.
Dream League Soccer 2018 v5.00 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.firsttouchgames.dls3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)
Dream League Soccer 2018 5.00 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
Dream League Soccer 2018 5.00 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.
UYARI : oyundaki hile minimum 6 farklı cihazda test edilmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır. Hile çalışmaz ise cihazınıza ait bir durumdan dolayı kaynaklamaktadır.
İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

BİLGİLENDİRME

androidoyunclub-kaspersky

Bozuk Paylaşımları Bildiriniz Lütfen..

Hiç yorum yok

HOŞ GELDİNİZ YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ!!!
YORUM YAPMAK İÇİN (UYGUN) PROFİLİNİ SEÇMENİZ YETERLİDİR YORUMLARINIZ DENETLENDİKTEN SONRA KABUL EDİLECEKTİR.