Reklam Alanı

Aslan Ailem 29.Bölüm Fragmanı izle


Aslan Ailem 29.Bölüm Fragmanı izle
Aslan Ailem 29.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aslan Ailem dizisinin yeni bölümü 6 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.


  SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
  Aslan Ailesi; Savaş’ın Murat’ın ağabeyi olduğunu öğrenir. Ailedeki herkes Savaş’ı bağrına basmaya hazırlanırken, Gayret ise onunla kıyasıya bir rekabete girecektir. Kim daha iyi bir ağabeydir Murat’a?
  Burcu, Murat’la evlilik hazırlıkları yaparken Savaş ise onları ayırmak için elinden geleni yapacak, her fırsatta ikilinin birbirine uygun olmadığını ispat etmeye çalışacaktır.
  Diğer tarafta Umut’un gizemli tavırlarından şüphelenen Pelin, aldatıldığını düşünür ve bir dedektif gibi Umut’un peşine düşer. Sonunda hiç ummadığı bir şeyle karşılaşacaktır.
  Çiftlikte ise Vedat bir anda huy değiştirip aşırı sinirli bir adam haline gelir. Vedat’ın bu ani değişiminin ardında acaba ne vardır?
  Savaş’ın neden Tayfun Olgun’un peşinde olduğunu öğrenen Murat ise belki de hayatının en önemli kararını vermek zorunda kalacaktır.


Bozuk Paylaşımları Bildiriniz Lütfen..

Hiç yorum yok

HOŞ GELDİNİZ YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ!!!
YORUM YAPMAK İÇİN (UYGUN) PROFİLİNİ SEÇMENİZ YETERLİDİR YORUMLARINIZ DENETLENDİKTEN SONRA KABUL EDİLECEKTİR.