Pixel Gun 3D 11.3.1 Sınırsız Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir Full

Pixel Gun 3D, gelen zombileri yok etmeniz gereken popüler piksel bir oyundur. Evet yegenlerim oyunlarda grafiklerin her geçen gün geliştiği bir teknolojik ilerlemeye rağmen piksel görünümlü oyunların bu kadar dikkat çekmesi herkesi şaşırtıyor ve geliştiricilerin dikkatlerinden de kaçmıyor. Pixel Gun 3D tamda Minecraft'da alıştığınız grafikleri size bir aksiyon oyunu olarak geri veriyor. Detaylı yapısı ve muhteşem kontrolleri ile çok keyif alacağınızı düşündüğüm bu FPS oyununda amacınız gayet belli! Yapmanız gereken şey dört bir yandan gelen zombileri öldürmek. Hikaye moduna girdiğinizde sürekli olarak yeni haritalarla karşılaştığınızdan oyun sizi hiç sıkmıyor.

Hatta tam aksine karanlık bölümlerde zombileri çok net göremediğinizden daha heyecanlı olduğunu da söylemeliyim. Oyunda karakterinizi istediğiniz gibi değiştirebiliyor ve sahip olduğunu karakterin kıyafetlerini de belirleyebiliyorsunuz. Bununla beraber onlarca güzel silah arasından istediğinizi paranız ile satın alabiliyorsunuz. Para ve elmas hileli apk modu ile bu oyundan aldığınız haz çok yükselecek, iyi eğlenceler yegenlerim.Pixel Gun 3D 11.3.1 Orjinal Apk indir - (32.3 MB)
Pixel Gun 3D 11.3.1 Hileli Mod Apk indir - (32.4 MB)
Pixel Gun 3D 11.3.1 OBB indir - (427.9 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Sınırsız para ve elmas hileli modda oynamak için önce Pixel Gun 3D 11.3.1 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.pixel.gun3d klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.


Bozuk Paylaşımları Bildiriniz Lütfen..

Hiç yorum yok

HOŞ GELDİNİZ YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ!!!
YORUM YAPMAK İÇİN (UYGUN) PROFİLİNİ SEÇMENİZ YETERLİDİR YORUMLARINIZ DENETLENDİKTEN SONRA KABUL EDİLECEKTİR.